;

درباره ما

این واحد از سال 1351 با نام تجاری گروه صنعتی دنده تراش اقدام به ساخت انواع چرخدنده ها، کوپلینگها و گیربکسهای سبک و سنگین صنعتی نموده است و در سال 1387 موفق به کسب گواهینامه مدیریت کیفیت ISO 9001:2000 شد و با اتکا به تلاش پرسنل و مدیریت توانستیم با ارتقاء سطح مدیریت کیفیت و اخذ گواهینامه ISO 9001:2008 در سال 1388 به اهداف خود نزدیکتر شویم.
پیروی کردن از اصول مدیریت کیفیت و بهبود اثربخشی در هر زمان ، نگهداشتن کیفیت در سطح بالا ، آموزش کارمندان در راستای پیشرفتهای تکنولوژی ، همکاری با تأمین کنندگانی که کیفیت محصولات آنها اثبات شده ، تمام کردن محصولات با کمترین قیمت و کمترین اتلاف انرژی و مواد اولیه و استفاده از تجهیزات روز دنیا سبب شده است که گروه صنعتی دنده تراش به یکی از بزرگترین تولیدکنندگان چرخدنده، کوپلینگ و گیربکسهای صنعتی در بازارهای داخلی تبدیل شود.
بخش مهندسی ما شامل مهندسین متالورژی مکانیک ، ساخت و تولید و صنایع می باشد که در جهت پیاده سازی روشهای نوین تولید در محصولات کارخانه تلاش می کنند.
این واحد صنعتی همچنین مجهز به آزمایشگاه کالیبراسیون جهت تضمین و بالابردن دقت در ابعاد و اندازه های محصولات تولیدی و آزمایشگاه تست غیر مخرب MT,PT,VT,UT جهت تستهــای مواد اولیـه و مقاطع جوشکاری شده میباشد.
گروه صنعتی دنده تراش توانایی ساخت انواع گیربکسهای صنعتی تا توان 10 مگاوات و خروجی 20000 دور بردقیقه را دارا می باشد. همچنین این واحد صنعتی با توجه به نیاز مشتری قادر به ارائه خدمات زیر می باشد.

- تراش شافت تا قطر 3000 میلیمتر و طول 9000 میلیمتر 
- ساخت انواع چرخدنده ساده، مارپیچ، جناقی و حلزونی تا قطر 5000 میلیمتر و مدول 30
- ساخت انواع چرخدنده های مخروطی ساده تا قطر 450 میلیمتر
- ساخت انواع کوپلینگها
- امکان سنگ دنده تا قطر 2000 میلیمتر و مدول 30
- ساخت گیربکسهای صنعتی بر اساس سفارش مشتری